Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı ankara-baymak-servisi.jpg protherm teknik destek
Hizmet Protherm Kombi Klima Teknik Servisi
Telefon

Emek Protherm Servisi

Emek Protherm Servisi, tüketicilere güvenilir hizmet sunan, kaliteyi ön planda tutan, müşterilere güvene dayalı bir ortaklık kuran kaliteli ve donanımlı bir teknik servistir.

Hizmetlerimizde mükemmellik bizim en büyük özelliklerimizdendir. Müşterilerimiz tarafından kolay ulaşılabilir olmaktan ayrıca gurur duymaktayız.

Evlerimizde ve işyerlerimizde hem sıcak su hem de ısıtma sağlayan cihazlar, konvansiyonel ve yoğuşmalı kombilerdir. Buna ilave olarak teknik servisimiz tarafından tamamlayıcı aksesuarlarda temin edilmektedir. Müşterilerimize her zaman en yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefleyen Emek Protherm Servisi, en ileri teknoloji cihazlar ile hizmet vermektedir.

Dürüstlük ve işbirliği değerlerini esas alarak faaliyet gösteren firmamız, müşterilerine her zaman deneyimlerini ve ileri uzmanlığını sunmaktadır. Teknik servis olarak her zaman müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duymaktayız.

Protherm marka kombi cihazları hem mekanik hem de elektronik parçalara sahip cihazlardır. Meydana gelen arızalar ise yaşam kalitesini düşürürken, öte yandan sistemdeki başka parçaların da çalışmasını etkileyerek zaman içerisin de telafisi daha maliyetli olacaktır. Kombi cihazlarında kurulum aşamasında meydana gelen kurulum hataları da kombi cihazlarının performansını doğrudan etkilemektedir.

Emek Protherm Servisi tespitlerine göre bu tür hatalar genelde yanlış plastik boru kaynağı, tesisat kaçağı, boru çapının daralması ve kaliteli radyatör vanalarının kullanılmaması gibi sebeplerden ortaya çıkmaktadır.

Emek Protherm Servisi olarak en sık karşılaşılan kullanıcı hatası ise gaz vanasının kapalı bırakılmasıdır. Bu tip bir hatada protherm marka kombi cihazı düzeltme yapılmadan asla devreye girmeyecektir.

Kış aylarında en önemli kombi sorunlarından bir tanesi de don korumasının aktif kalmasının sağlanabilmesidir. Açık ortamlara monte edilen kombilerin iç ortamda montajı yapılan cihazlara göre donma riski çok daha yüksektir.

Sistem don korumasının aktif olabilmesi için elektrik sigortasının ve gaz vanasının mutlaka açık olması gerekmektedir. Sistem, don korumasına ihtiyaç duyduğunda cihaz sistem sıcaklığını minimum dereceye getirene kadar yanma meydana getirecektir. Yeterli gaz veya elektrik olmaması durumunda yanma oluşmayacak ve cihaz donma riski taşıyacaktır.

Kombi cihazınızın tesisat içerisinde dolaşan suyun kirlenmesine bağlı olarak dönüş filtrelerinde daralma ve bu daralmaya bağlı olarak da radyatörlerde ısınma sorunu ortaya çıkmaktadır. Bu durum genelde sirkülasyon zayıflığına da işaret etmektedir. Ayrıca tesisatınızın dönüş hattı üzerinde kombiye yakın bir noktada filtre kullanılması kombinin korunması için oldukça önemli bir konudur. Ayrıca bu filtreler düzenli olarak yıllık bakımlar sırasında mutlaka temizlenmeli ve kontrolden geçirilmelidir.

Protherm marka kombi cihazlarınızda yaşanan her türlü sorununuzda Ankara Protherm Servisi her zaman sizlerin yanında ve yardımındadır. Ankara’nın merkezine ve tüm ilçelerine hizmet veren, bu hizmeti de geniş servis ağı ile gerçekleştiren firmamız, her zaman önceliği müşteri memnuniyetine vermiştir.

Emek Protherm Servisi için müşterilerimizin yapmış olduğumuz hizmetlerden memnun kalması ve takdir edilmemiz bizim için çok önemli ve oldukça hassas bir konudur.